Art Force Tattoo na facebook
Art Force Tattoo na myspaceLaserZasadyZabiegOdrobina historii

NewsStudioEkipaTatuażeKolczykiGalerieOsiągnięciaKontaktLinki

W studiu Art Force Tattoo wykonujemy wszystkie rodzaje zabiegów tatuatorskich. Tatuaż kolorowy, czy też czarno-biały – to dla nas bez znaczenia. Liczy się tylko najwyższej jakości efekt finalny i satysfakcja naszych klientów.

Nie jest nam obca trudna sztuka cover up, jeśli chcesz zmienić lub przykryć dotychczasowy tatuaż.

Sprawnie poruszamy się w każdej stylistyce od trybali, poprzez motywy animalistyczne aż po skomplikowany i wielokolorowy tatuaż japoński. Za tatuaż małego formatu nagradzani byliśmy na ogólnopolskich tattoo shows i konwencjach tatuażu

Miłośnicy form z półki biomechanika i fantasy również znajdą wiele propozycji dla siebie. Wystarczy odwiedzić naszą galerię aby przekonać się, jak wiele prac z obu kategorii mamy w naszym portfolio.

Fani old school i zwolennicy new school także będą usatysfakcjonowani. Jesteśmy kompetentni w obu tych obszarach sztuki tatuażu i z przyjemnością odpowiemy na najbardziej wyszukane oczekiwania.

Tatuaż autorski, tatuaż kobiecy i portret również nie są nam obce i chętnie pomożemy wam w dopracowaniu szczegółów i znalezieniu formuły, która mogłaby najpełniej wyrazić wasz zamysł artystyczny.

Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie w oparciu projekt i po ustaleniu wszelkich szczegółów związanych z realizacją danego projektu. Pozwala nam to na optymalizację czasu pracy, a co za tym idzie wszelkich kosztów składowych dla każdego z projektów.

Na zamówienie jesteśmy w stanie narysować np. wymyślony przez Was wzór, dla którego nigdzie nie możecie znaleźć przykładów graficznych.