Piercing

Piercing, nazywany również kolczykowaniem, to metoda polegająca na przekłuwaniu różnych części ciała w celu umieszczenia w nich biżuterii. Nos, język, pępek, sutki, a nawet miejsca intymne – obecnie, przekłuć można niemal wszystko! To świetny sposób na wyrażenie siebie, ale także… spore ryzyko. Piercing wykonywany przez nieodpowiednią osobę, w miejscach do tego nieprzeznaczonych, bez odpowiedniego sprzętu może przynieść przykre, często bardzo bolesne skutki. Decydując się na założenie kolczyka – myśl rozsądnie. Nie ryzykuj i nie rób tego samodzielnie! Wybierz salon z doświadczonym piercerem.

Bezbolesne zakładanie kolczyka? To możliwe!

W Art Force specjalistą od piercingu jest Pablo – osoba z wieloletnim stażem i tysiącami wykonanych zabiegów na koncie. Jego doświadczenie oraz olbrzymia wiedza gwarantują… szybkie i bezbolesne założenie kolczyka. Wie jak kuć, czym kuć i jakie kolczyki założyć. Sięga po najwyższej jakości, profesjonalne materiały, a każde przekłucie realizuje z największą precyzją. W codziennej pracy jego nieodłącznym przyjacielem jest autoklaw do sterylizacji narzędzi. Na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo swoich klientów. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi kolczykowanie wszystkich części ciała (z wyjątkiem męskich genitaliów). Decydując się na oddanie w jego ręce zyskujesz gwarancję profesjonalnie i w pełni bezpiecznie wykonanego piercingu.

Szeroka gama kolczyków

Jednym z najważniejszych elementów podczas wykonywania piercingu są wysokiej jakości materiały. W Art Force posiadamy szeroką gamę kolczyków pochodzących od zaufanych, renomowanych producentów. Wysokogatunkowe tworzywo to gwarancja bezpiecznego, szybkiego i bezproblemowego gojenia.