Tatuaż

Profesjonalne usługa w luźnej atmosferze.

Zobacz prace tatuażystów

W naszym studio możesz zrealizować wszystkie swoje pomysły na tatuaż. Zawsze służymy radą by prace które powstają w naszym studio były zrealizowane z dbałością o najwyższe standardy i zasady prawidłowego wykonywania tatuażu.

Możecie zrealizować w krótkim czasie zarówno duże kompozycje takie jak cały rękaw, plecy czy front jak i te najmniejsze tatuaże. Wszystkie wykonujemy z jednakowym zaangażowaniem. Tatuujemy w stylu realistycznym zarówno w kolorze jak i w czerniach i szarościach.

W tej stylistyce możecie wytatuować portrety swoich bliskich, motywy fauny i flory, pejzaże, sceny z ulubionych filmów czy reprodukcje obrazów. Tylko wyobraźnia nas ogranicza, technicznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Prace w tej stylistyce pozwalają na szczegółowe oddanie rzeczywistości z fotograficzną precyzją.

Osoby, które chcą ozdabiać się w stylu oldschool/traditional mogą liczyć na tatuaże z autorskich flashy naszych tatuażystów lub wytatuować sobie wzór zaczerpnięty z bogatego dziedzictwa pionierów tej gałęzi tatuażu.  Wzory „oldschoolowe” charakteryzują się wyrazistym konturem. Wykonywane są zarówno w kolorze jak i w czerniach.

Tatuaż orientalny czyli czerpiący z mitologii i symboliki krajów dalekiego wschodu wykonujemy zarówno w odmianie nawiązującej do tradycji jak i w nowoczesnej malarskiej odsłonie.

W naszej drużynie są też specjaliści od tatuażu neotradycyjnego.

Zróżnicowane kontury, cieniowane kolorem płaszczyzny, stare sprawdzone metody wywodzące się z tatuażu tradycyjnego i nowoczesne rozwiązania  to  idealne połączenie  w stylistykę, która na skórę pozwala przenosić wasze pomysły i projekty o zróżnicowanej tematyce.

Wykonujemy też tatuaże w stylu  polinezyjskim, black work, geometric tattoo, tirbal, neotribalism, biomechanika, bioorganika, dottwork czy po prostu tatuaże graficzne.

Zapraszamy do odwiedzania galerii naszych prac w dziale EKIPA. Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas: artforce@artforce.pl

Prace tatuażystów

ŁUKASZ/LUK

ZOBACZ PRACE

ARTUR/BLADY CZORT

ZOBACZ PRACE

DANIEL

ZOBACZ PRACE

PABLO

ZOBACZ PRACE