Dotwork, blackwork, biomechanika i wiele innych

Wykonujemy tatuaże graficzne w wielu stylach – dotwork, blackwork, bioorganika. W naszym salonie Klienci mogą wykonać między innymi rękaw w stylu biomechaniki. Jest to tatuaż, który prezentuje rozdartą skórę i widoczną pod nią konstrukcję mechaniczną, składającą się ze śrubek, trybików, nakrętek, sprężyn i innych metalowych elementów mechanicznych. Zrealizujemy każdy projekt – niezależnie od tego, jakie style tatuażu najbardziej lubisz. Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie na podstawie szczegółów projektu. Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszą ekipą!

Czym charakteryzują się tatuaże dotwork?

Tatuaże dotwork – jak sama nazwa wskazuje – powstają z pojedynczych kropek, które stają się centralnym punktem każdego wzoru. Jest to bardzo efektowna technika – udanie łączy elementy realistyczne z surrealistyczną wyobraźnią. Kropki – pozornie bezładne i ułożone chaotycznie – tworzą wyjątkowy kształt, który sprawia wrażenie, jakby ożywał w oczach patrzącej osoby. Nie warto zwieść się pozorom – tatuaże dotwork powstają dzięki najwyższej precyzji tatuatora, który dokładnie rozkłada wszystkie punkty. Można zauważyć, że w niektórych miejscach kropki są w większych odstępach, podczas gdy w pozostałych partiach są one zdecydowanie gęściej ułożone. To wszystko ma wywołać iluzoryczny efekt cienia, który pokaże dokładność szczegółów i różnicowanych punktów – metodycznie rozkładanych na ciele osoby tatuowanej.

Co to jest blackwork?

Tatuaże blackwork są często wybierane przez miłośników stylu minimalistyczne. To także świetna okazja, aby „zakryć” niechciany tatuaż. Styl blackwork to po prostu pokrywanie zupełnie na czarno większych fragmentów na ciele. Jeżeli lubisz proste formy i nie boisz się surowego charakteru, koniecznie zdecyduj się na efektowne i fascynujące tatuaże blackwork, które mogą niekiedy przybrać geometrycznego kształtu. Styl blackwork może łączyć się z linework lub dotwork, dzięki czemu w naszym salonie wykonasz całkowicie unikalne projekty, które staną się Twoim znakiem rozpoznawczym.