Laserowe usuwanie tatuaży

Tatuaż na Twoim ciele, zamiast cieszyć przyprawia Cię o dreszcze? Pozbądź się go! Odpowiadając na rosnące potrzeby naszych klientów do swojej oferty wprowadziliśmy zabieg laserowego usuwania tatuaży. Oferujemy możliwość całkowitego usunięcia niechcianego wzoru lub jego fragmentów. Wykonujemy również rozjaśnianie tatuażu w celu przygotowania go do wykonania coveru (zakrycie wzoru poprzez wykonanie innego tatuażu).

Czy usuwanie tatuażu laserem boli?

Jednym z podstawowych pytań zadawanych przed podjęciem decyzji o laserowym usuwaniu tatuażu jest – czy to boli? Powiedzmy sobie jasno – laserowe usuwanie tatuaży nie należy do najprzyjemniejszych. Zabieg wiąże się z pewnymi, nieszczególnie przyjemnymi odczuciami, jednak ogólny poziom dyskomfortu, podobnie jak w przypadku wykonywania tatuażu, jest zależny od indywidualnego progu bólu.

Jak wygląda zabieg w Art Force?

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań uważnie wysłuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań. Każdy zabieg laserowego usuwania tatuażu poprzedzany jest indywidualną konsultacją, podczas której oceniamy możliwość i zakres ingerencji w obecny wzór oraz ustalamy optymalną ilość koniecznych sesji. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych klientów. Dajemy gwarancję zachowania najwyższych standardów. Korzystamy z najwyższej jakości sprzętu, a wszystkie zabiegi wykonywane są przez osoby profesjonalnie przeszkolone, posiadające odpowiednie certyfikaty.
Masz dodatkowe pytania lub wątpliwości? Napisz do nas: artforce@artforce.pl

Art Force Studio Tattoo Warszawa
Art Force Studio Tattoo Warszawa
Art Force Studio Tattoo Warszawa
Art Force Studio Tattoo Warszawa