Rodzaje tatuaży

Zdajemy sobie sprawę z różnorodności upodobań i oczekiwań naszych klientów. Pragniemy spełniać wszystkie z nich, dlatego w Art Force ozdabiamy skórę w każdym stylu. Poniżej przedstawiamy kilka, najpopularniejszych rodzajów wykonywanych tatuaży.

Tatuaże realistyczne

Tatuaże realistyczne wykonujemy w kolorze oraz czerniach i szarościach. Tatuujemy portrety, pejzaże, reprodukcje obrazów czy sceny z filmów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Przenosimy na skórę grafikę z fotograficzną precyzją.

Tatuaże geometryczne

Tatuaże geometryczne obecnie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Połączenie linii, trójkątów, kół czy strzałek tworzy proste, minimalistyczne i delikatne wzory.

Tatuaże oldschool

Tatuaże w stylu oldschool to charakterystyczne kontury, mocne, wyraziste linie oraz intensywne kolory. Osoby decydujące się na ten rodzaj tatuażu mogą skorzystać z autorskich flashy naszych tatuażystów lub wybrać spośród wzorów pionierów.

Tatuaże neotradycyjne

Tatuaże neotradycyjne to cieniowane płaszczyzny, szeroka paleta barw i zróżnicowane kontury. Połączenie tradycji z nowoczesnością. Duża swoboda umożliwia tworzenie najróżniejszych projektów.

Tatuaże polinezyjskie

Tatuaże polinezyjskie to geometryczne wzory związane z dawną kulturą. Z połączenia kresek i kropek powstają skomplikowane wzory przepełnione symboliką. Wykonywane w czerni.

Tatuaże orientalne

Tatuaże orientalne – czerpiące z mitologii i symboliki krajów dalekiego wschodu. Realizujemy wzory w stylu nawiązującym do tradycji oraz nowoczesnych, malarskich odsłon. Drobiazgowe wykonanie, delikatność i elegancja.

Dotwork, black work, biomechanika i wiele innych

Wykonujemy także tatuaże graficzne w innych stylach, między innymi dotwork, black work, bioorganika i wiele innych. Ponadto, nasi klienci mogą u nas wykonać rękaw w stylu biomechaniki – tatuaż prezentujący rozdartą skórę i widoczną pod nią konstrukcję mechaniczną złożoną z drutów, śrubek, nakrętek czy sprężyn.
Niezależnie od tego, jaki styl tatuażu preferujesz – zrealizujemy każdy projekt. Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie, na podstawie projektu i po uwzględnieniu szczegółów. W razie dodatkowych pytań – skontaktuj się z nami.