Nasza ekipa

Podstawą sprawnie działającej firmy jest zgrany zespół. Nasza podstawa jest niewiarygodnie mocna i stabilna. Załoga Art Force to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, olbrzymią wiedzą i jeszcze większym zaangażowaniem. Każdy specjalizuje się w innym stylu, każdy działa indywidualnie, każdy posiada samodzielnie wypracowane poczucie estetyki. Pomimo różnic pod względem sposobu pracy, tym, co łączy nas wszystkich jest profesjonalizm i olbrzymia miłość do tatuaży i piercingu. Bez cienia wątpliwości, z pełną świadomością i dumą możemy przyznać, że to właśnie w Art Force pracują najlepsi tatuatorzy!
Poniżej zamieściliśmy nasze galerie zrealizowanych prac, przypisane do poszczególnych członków załogi. Dzięki temu możecie w prosty i szybki sposób nas lepiej poznać, sprawdzić styl każdego z pracowników i wybrać u kogo chcecie się wytatuować. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z załączonymi zdjęciami. W razie dodatkowych pytań – prosimy o kontakt.

Art Force Studio Tattoo Warszawa

ARTUR/BLADY CZORT

REALIZM/ OLDSCHOOL/ NEOTRADITIONAL

INSTAGRAM:
https://www.instagram.com/blady.czort/
Art Force Studio Tattoo Warszawa

PABLO

PIERCING/LASER

Art Force Studio Tattoo Warszawa

DANIEL

REALIZM/ BLACKWORK/ NEOTRIBALISM/ OLDSCHOOL/ COLOR

INSTAGRAM:
https://www.instagram.com/danielgierulski/

KASIA MISZKIEL

OLDSCHOOL/ NEOTRADITIONAL/ REALIZM

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/miszkiel_tattoo/
mr t

BARTEK „MR.T” TOCZEK

OLDSHCOOL/KOMIKS/TATUAŻE GRAFICZNE/ILUSTRACJE

INSTAGRAM:
https://www.instagram.com/mr.toczek/
www.mrtoczek.com

ANGELA BARNAT

DOTTWORK/ MINIMALISM/ SINGLENEEDLE/ GEOMETRIC

INSTAGRAM:
https://www.instagram.com/angelabarnat/
AF-black

ANTON SCHERBIK

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.